| ionutchiriac222 a întrebat:

Cineva pe aici care are lentile colorate? Aș vrea să-mi pun și nu știu dacă la mine, care am ochi căprui, o nuanță gen verde / albastru va fi chiar cea din poză sau se va închide din cauza culorii naturale.

Răspuns Câştigător
| Andreea99911818181 a răspuns:

Da, am folosit cred ca 6 ani lentile de la Lensa si am ochi caprui inchis.
In general lentilele Solotica ( cele mai scumpe, le recunosti ) sunt exact ca in pozele postate pe site. Cele no name gen 50-100 ron se spalacesc destul de mult. Cele verzi se vor vedea doar daca cineva te priveste ochi in ochi de aproape si se vede o oarecare schimbare. Cele albastre deschis se vad si la lumina de bec si se vad mai mult.
Iti recomand solotica daca vrei neapara verzi iar daca vrei ceva mai ieftin ia de albaste DAR doar Lensa!
P.s: vezi ca la lentile, solutia si cutia in care le ti nu sunt incluse. Trebuie sa le cumperi separat