| anonim_4396 a întrebat:

Cineva pe aici care foloseste/a folosit produse Avène? Pareri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit o crema de ochi si crema cicalfate ( care mi se pare Dumnezeu in tub :)), repara pielea lezata intr-un timp foarte scurt ) de la ei. Ca orice brand are produse bune, mai putin bune, rateuri si produse care pur si simplu nu corespund cu nevoile personale. Daca te intereseaza un produs anume poti sa le dai un mesaj, poate trimit mostre ca sa vezi cum e produsul inainte sa-l cumperi :
https://www.eau-thermale-avene.ro/contactati-ne

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-au fost recomandate de dermatolog vreo 2 produse de la ei si de aia eram curioasa ce efect au avut pentru altii, daca chiar sunt bune sau mi le-a dat doar de dragul parteneriatului pe care cred ca-l are cu brandul

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Despre ce produse e vorba, le-ai incercat pana la urma? Unii au parteneriate si cu brand-uri care sunt cu adevarat nasoale, Avene chiar mi se pare ca incearca sa aiba produse ok. ^^

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Heei, era un gel de curatare si o crema de fata cu efect asupra cosurilor si punctelor negre. Le-am incercat, dar mai am si alte componente ale tratamentului si atunci nu stiu de unde provine imbunatatirea. laughing Dar pana acum mi se par ok. Imi place foarte mult mirosul lor, de asta sunt sigura. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Macar mirosul sa fie de capul lor laughing), daca e vorba de crema cleanance expert sau triacneal expert sigur aduc si ele un beneficiu. Sarbatori faine! kiss

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, e un miros de curat, nu de chimicale si parfumuri false care irita. Cred ca trebuie sa aiba si ele procentul lor. laughing Sarbatori fericite! :*

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu am niciun produs avon in casa si daca mi-ai urmari raspunsurile de fiecare data am recomandat sa nu le cumpere nimeni.
Toata viata mea am trait la oras, si oricum la ce vocabular ai, mi-e clar cine e `taranul` dintre noi. Hai ca n-am ce discuta cu tine, dispari de unde n-ai nimic util de zis.

| Adry05 a răspuns:

Nu, doar depistez de la distanta non-valorile ca tine cu care n-are rost sa-mi pierd timpul. Pot sa vorbesc cu tine orice vrei si oricat vrei, dar nu vad rostul ca nu prea esti in stare sa tii ritmul. Macar nu mai continua sa-ti arati ignoranta si proasta educatie, ai macar atata respect pentru tine

| Adry05 a răspuns:

E trist daca singura ta mandrie e ca ai auzit de un brand. Dar de, de unde nu e, nu cere nimeni. Asa ca nu o sa mai cer nici eu ca-mi pierd timpul deja c-o copila redusa plina de frustrare. Tine bine de produsele tale de la Avene ca o sa ai nevoie la ce riduri o sa faci de la atata frustrare. laughing) Hai da-i drumu si mai citeste despre ceva produse de machiaj, ingrijire, ca probabil ai mare nevoie de esti asa experta in domeniu.