| Mario1994 a întrebat:

Ce păreri aveți despre produse dermatocosmetice pentru ten Bioderma, Remivia Cosmetic, Avene, Vichy?

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Atât timp cât sunt recomandate de la un medic dermatolog, cu atât mai bine!
Produsele aplicate după ureche de obicei au efecte la buzunar, nu la ten.
Zic din propria experiență, luasem niste produse de la Effaclar și am ajuns sa mi se înroșească tenul mai tare și să ajung in punctul in care am mers pe mana dermatologului.
De atunci, n am mai avut vreo problema.
Deci, mare grija cu ceva dați pe ten!

| Mario1994 explică (pentru Hyperion7):

Ai mare dreptate.

| haileewatson a răspuns:

Foarte bune

| DataBase a răspuns:

Buna. Am auzit de ele.

| Mario1994 explică (pentru DataBase):

Ai auzit. Dar am cerut părerea.