| Siimonaa a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre produsele Avene. As vrea sa imi comand de pe internet mai multe produse de la Avene in special pentru piele senbilia. As vrea sa stiu ce produse ati folosit si avantajele si dezavantajele acestora. Mersiii!

Răspuns Câştigător
| Elisabetha a răspuns:

Sunt super ok. Mai ales Clenance... si raportul calitate-pret este uneul extrem de bun.

1 răspuns:
| manodraka a răspuns:

Eu am folosit lotiunea micelara, crema hidratanta pentru ten mixt, dar si pentru ten uscat si sunt multumita.