| geanina3 a întrebat:

Cliniq superbalanced fond de ten pareri? cum vi s parut (ten mixt) si cateva indicatii despre textura, daca face tenul sa straluceasca urat, daca creeaza masca, cam cat tine machiajul pe fata (ore), si acoperirea daca este buna, slaba, ft buna, medie. FUNDA big grin

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna! Eu sunt PRO BIO SANTE! Iti hidrateaza tenul, iti ofera un confort moale si cremos, cu pigmenti minerali pretiosi, acopera cu succes micile imperfectiuni ale fetei si are un aspect neted, luminos, plin de sanatate! Elimina produsele si cosmeticile care contin chimicale! Salveaza-ti tenul, ofera-i respect! Pentru mai multe detalii, lasa-mi id-ul tau in privat! Succes!