| geanina3 a întrebat:

Clinique superbalanced fond de ten pareri? cum vi s parut (ten mixt) si cateva indicatii despre textura, daca face tenul sa straluceasca urat, daca creeaza masca, cam cat tine machiajul pe fata (ore), si acoperirea daca este buna, slaba, ft buna, medie. FUNDA

1 răspuns:
| Adelee a răspuns:

Am folosit Clinique Superbalanced si tin sa iti spun ca nu alasat rezultatele dorite.
Da are o textura si o nuanta foarte frumoasa dar lasa masca si nu este foate mat.Machiajul tine intre 2-3 ore.
Iti recomand sa folsesti VICHY, este atat bun si intra asa frumos in piele.Lasa fata curata si catifelata si nici nu se vede ca esti data cu fond de ten.
Parerea mea.