| Dieeenusha a întrebat:

Colanti sau alte haine "galaxy" in Romania, net/magazin, unde gasesc?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Http://www.romwe.com/romwe-legging-collection-c-161.html
Ce zici să încerci să ții faci singură? Eu zic că e destul de simplu, având în faţă un tutorial exact.
http://www.youtube.com/watch?v=7y30zbGsG7E

| LoveMKSmile a răspuns:

Deci exista una si nu e roman sait dar e cu free shipping..shi sunt chiar destul de bune am 3 perechi in Romania ajung nici prea repede dar nici chiar greu www.romwe.com
uite si sunt multe aici sunt chiar si rochii siunele maiouri

| laurabm a răspuns:

Si eu mi-am comandat de pe kittykat.ro. In cateva zile i-am primit, dar a meritat sa astept pentru ca sunt de o foarte buna calitate.

| mateialexandra a răspuns:

Diferite modele tip Galaxy poti gasi pe www.fashionguest.ro iar in 24 de ore vor fi la tine

| mateialexandra a răspuns:

Incearca pe www.fashionguest.ro preturile si produsele sunt ireprosabile.

| Alexandra_Teodora_1985 a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe kittykat.ro
sper sa vina big grin