| anonim_4396 a întrebat:

Considerati fetele slabe automat atragatoare?
Luand in considerare ca ce priveste aspectul facial, machiajul joaca un rol important, iar cu parul asortat orice fata daca e slaba poate fi super-sexy?

17 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

S-ar putea...
De aia prefer sa fiu grasa laughing

| brokxy a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Macar la noi nu se da nimeni am scapat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Este o conversatie ipotetica. Neluand in considerare factorul :personalitate, trasaturi comune.
Doar atractie Fizica

| brokxy a răspuns:

Da. Stii de ce? Ele arata asa o eleganta si sensibilitate
Ele chiar sunt dragute sexy, feminine ca papusile alea barbie.
Asa ca eu nu ma mir ca voi barbatii sunteti atrasi de ele rolling on the floor
Eu arat nu chiar ca un cartof, dar mai degraba ca un pinguin mai slab LOL laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Culmea : in cercul meu de "colegi" fetele normale is mult mai cautate, decat cele slabe, toti se uita la fund. Pe cand o fata slaba e ca o chibrite, zic ei, fara farmec
am o atractie automata fata de fetele foarte slabe, insa nu ca m-as da la ele, in viata reala evit fetele cum spuneai tu : sa nu le deranjez.
Ne asemanam, ce inaltime ai?

| danbnz a răspuns:

De gustibus...
Oricat de frumoasa ar fi, o femeie slaba nu mi se pare sexy.

| brokxy a răspuns (pentru anonim_4396):

1,65 tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu forme si cu trăsături faine, da.

| Justme1997 a răspuns:

Sunt automat mai atrăgătoare decât una supraponderala, dar mai depinde si de față. Nici subponderala nu arata bine.

| RAY a răspuns:

Daca are o fata simetrica,forme, da, dar sunt fete mai grasute si frumoase, nu este o regula asta, am intalnit o fata una slaba si urata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"machiajul joaca un rol important" - machiajul joaca un rol important pentru a ma face sa vomit.
Inteleg sa se mai machiaza la ocazii Dar o tipa cu glet pe fata mai tot timpul, nu isi starneste nimic.ba chiar la multe le sta mai rau cu machiaj pe fata.

Aspectul facial joaca un rol important, dar aspectul propriu zis, rar sunt tipe cu adevarat frumoase, majoritatea sunt dragute de la blech in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mie imi plac alea care au fete asimtreice mai mult decat cele simetrice, la forme daca e slaba automat imi place, nu trebuie sa aiba sanmi sau fund

| alina2k18 a răspuns:

Machiajul joaca rol important in poze laughing in real face2face se vede tot ce vrei sa ascunzi laughing daca ai nasu lung, cocosat si borcanat tot se vede oricat te-ai machia, la fel acneea - tot se vede, chiar horror daca sunt denivelarile alea pe unde sunt cosurile.
Plus ca de ceva ani se poarta sa ai fundu bombat si misto, tate mariwinking daca intri in XXS si esti piele si os - PLATA SI IN Fata SI IN SPATEwinking crede-ma ca nu e atragator.
Daca te refereai la o fata supla cu abdomen lucrat, fesieri la fel, sani mari aia e alta treaba laughing

| LilPleito a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai schimbat tabara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LilPleito):

Adică?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Slabe cu forme rolling on the floor.

| Dalmore a răspuns:

Singurele fete slabe neatragatoare mi se par alea cu soldurile inguste. Singurele fete grase atragatoare sunt alea care au totusi talia mai mica, care arata ca femeia are forme, nu ca sta la coada zilnic la Mc.