| GOODLUCK a întrebat:

Copiii pot folosi Relax & Tone sau Relax Manipol body, ii afecteaza cu ceva?
Plsss Funda la cel mai folositor raspuns
Thx

Răspuns Câştigător
| Căpșuuu a răspuns:

Pi la TV spune ca produsul (relax&tone) nu se adreseaza sub varsta de 18 ani. dar mai dadea acolo niste oamnei care l-au folosit si o femeie zicea ca il foloseste toata familia ei. pana si copilul de vreo 10 ani, chiar am vazut cum il masa pe picioare cu aparatul( mama mea a spus ca daca il maseaza doar nu e problema doar sa nu-l foloseask pentru slabit dar eu i-am zis :pai nu e corect, daca acolo zice ca nu e pentru cei sub 18 ani asta e.nu cont ce foloseste de la aparat, fie masat, fie slabit) asa ca eu zic ca pot sa-l folosesti, ce efecte ar putea avea negative?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aparatele de fitness sunt recomandate după vârsta de 18 ani.
Pa, pa.

| Casandra a răspuns:

Se poate folosi si la copiiwinking

| Georgii a răspuns:

Avantaje:
Usor si placut de folosit
portabil
slabeste, tonifica si maseaza – aparat 3 in 1
penetreaza adanc pielea
trebuie folosit 10 minute pe zi pentru rezultate excelente
sculpteaza abdomenul
modeleaza soldurile
subtieaza picioarele
te ajuta sa scapi de celulita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copi pot folosi si rilax& tone nu ii afecteaza cu nimk
dar iti spun sincer acest aparat nu e bun de nimic pentru ca m-am facu cu el o saptamana si nu e nici o diferente
la reclamele tv spuneau ca dupa 1 saptamana vezi diferenta
astea sunt niste minciuni
nu e nimic adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu pot folosi relax&tone

Răspuns utilizator avertizat