| Mihaela_2645 a întrebat:

Ati folosit Relax and Tone Manipol Body? Ce parere aveti? Da rezultate? L-am gasit la un pret avantajos 69 lei pe site-ul pretulverde.ro si nu stiu daca sa fac comanda sau nu.

7 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Nu te ajuta sa slabesti! Eventual e bun pentru masaj, dar atat! Mama l-a luat cu 200 de lei, si nu-l prea recomandam. Funda?

| αŁз a răspuns:

Pwei si-a cumparat si bunicuhee hee

Si mie imi place cum face masajhee hee

e destul de bunwinking

| byby0552 a răspuns:

Este foarte bun! Mi-am luat acum ceva timp cam... 2-3 luni si se vad rezultatele.Merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru masaj este super. Eu am gasit mai ieftin aici: http://www.shopsite.ro/relax-and-tone-manipol-body-aparat-masaj-357.html

| macerier a răspuns:

Este foarte bun pentru masaj si relaxare dar pretulverde.ro este un site neserios dar poti sa-l cumperi de pe http://bonusmarket.ro/gama-relaxtone/11-relax-tone-manipol-body.html

| roxy_7009 a răspuns (pentru macerier):

Nu stiu de ce suntineti ca sunt neseriosi cei de la pretulverde.ro. Personal am cumparat produse de la ei si am avut o colaborare foarte buna.

| lauraconstantinescu a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa comanzi de pe acest site (pretulverde), poate e putin mai ieftin decat in alte parti insa sunt tare neseriosi... mie mi-au trimis un relax & tone extrem de deteriorat si a trebuit sa dau multe telefoane si sa tot trag de ei pana mi-am recuperat banii... si nici macar nu i-am recuperat pe toti, banii pe transport (fan courier) + posta romana (cand l-am returnat) nu i-am recuperat sad