| babe100 a întrebat:

Credeti ca daca pun staniol pe placa de intins parul, mi-l mai ard? O prietene mi-a zis de chestia asta.

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Stai cuminte. ia-ti o placa de ceramica si sprau cu protectie termica si gata. poate ia foc staniolul si te trezesti fara parlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui staniol pe placa de intins parul o sa se arda si parul si placa se va strica[stiu ca a patit o prietena].Ai grija ce faci cu parul tau.
Oricum placile de intins parul ti-l indreapta prin caldura [ori iti arzi parul si il ai drept ori il ai ondulat si ne ars].
Pentru protectie s-au inventat placile cu ceramica.
Oricum nu ar fi indicat sa te intinzi zilnic cu placa, pentru ca asa se va arde in mod sigur, si ultmia celula vie din parul tau.
Daca ai parul ondulat/cu bucle gandeste-te ca multe ar da milioane sa il aiba asa [de ex eu laughing].
Oricum sanatatea pe primul loc!

| babe100 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate: sanatatea pe primul loc! Numai ca sunt destul de sigura ca nu ti-ai dorii sa ai parul meuwinking

| Shatteredx a răspuns:

Daca pui staniol pe placa de intins parul cred ca o sa ti-l arzi in continuare