| eudemonica a întrebat:

Credeti ca e bine sa ma vopsesc de la 15 ani? O sa mi se arda parul?

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Nu e bine deloc,. o sa-ti arda parul si incet incet caDE.
Si niciodata nu mai ajungi la culoare natura, mai bine fa`ti niste suvite, sau cel mai bine e sa fii naturalahappy macar pana mai tarziu.
O sa-ti para rau dupa o perioada.

10 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai eu am o fata in clasa care are 13 ani si s-a vopsit ieri>iar

| ConstiintaTa a răspuns:

Http://www.noifetele.ro/beauty/mar09_feature1.php...eu nu stiu ce decizie ai sa iei...si nu inteleg o chestie eu am postat un rapsuns muuuult mai mare decat acela pe care l-ai primit tu mai devreme dar nu stiu de ce nu iti apare in fine, sfatul meu este sa ramai naturala;)

| Cherry56 a răspuns:

Nu o sa ti se "arda" dar o sa ti se degradeze... dupa parerea mea nu te vopsi pentru ca o sa faci impresie proasta profilor si nu numai big grin pe mine una ma enerveaza la culme cand vad o fata asa mica vopsita :-s

| Iasmiine a răspuns:

Pai da, o sa ti se arda dar cel mai indicat ar fi ca dupa o saptamana/2 dupa ce te-ai vopsit sa iti aplici o masca pentru parul degradat pentru ca o sa ti se degradeze si un sampon tot pentru parul degradat. Bafta :*

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Niste foste colege dale mele s-au vopsit din clasa a 5-a laughing deci...

| monstruletz a răspuns:

Nu eu zic nu o sa ai toata viata inainte sa te vopsesti... o sa ti se degradeze si o sa-ti cada fffmult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ceva iesit din comun sa te vopsesti de la 15 ani oh go on. Adica. vopseaua intareste pirul de parwinking.

| poisonivy a răspuns:

Suvite poti sa iti faci, dar sa iti vopsesti tot parul mi se pare o prostie. Poate cand vei creste vei dori sa schimbi culoarea. Daca te vopsesti de prea multe ori parul tau se va degrada.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ladydy a răspuns:

Cu singuranta iti va arde parul dar am o idee cumparati vopsele de par care se iau la a2a sau a3a spalare, dupa aia e de preferat sa te duci la farmacie sa-ti iei o crema speciala pentru parul ars

| A_4435 a răspuns:

Mai ai putina rabdare! si de ce sa-l vopsesti de acumstraight face Cred ca ai o culoare frumoasa deja! Si nu nu e binehappy