| NowForYou000 a întrebat:

As dori sa imi vopsesc parul blond, dar care este cea mai buna vopsea pentru ca sa nu pateasca nimic(sa se arda etc)? Am 14 ani.
Funda

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este cam devreme sa iti vopsesti parul. Dar daca vrei, cel mai bine ar fi sa cauti o vopsea fara amoniac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca frate L'oreal eu aia am folosit e super tongue

| OmObisnuit a răspuns:

Ce buna e aici duma aia cu,, In anul 2000 fetele de 15 ani intrau in clasa a 9-a acu intra in luna a 9-a,, btw sper sa fie fata ca sa o inveti sa faca ce faceai si tu la 14 ani

| Marinela200015 a răspuns:

Nu ar fi bine la varsta de 14 ani sa iti vopsesti parul ((