| todorica a întrebat:

Credeti ca femeile ar trebui sa se epileze si pe coapse? Sau doar pe gambe?

Răspuns Câştigător
| ada a răspuns:

A, si sa nu uitam de axila!

9 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca o femeie are exces de par pe undeva...acest par trebuie indepartat.Infiderent daca e vorba de maini, picioare, fata (unele chiar si pe spate sau abdomen).

Bula
| Bula a răspuns:

Unde e cazul si e vizibil...

| bubu_7778 a răspuns:

Depinde de pilozitate.Sunt femei care pe coapse nu au par iar pe gambe foarte putin.Sunt femei cu o pilozitate crescuta, in general persoanele brunete si atunci normal este sa se faca pe tot piciorul

| ada a răspuns:

Epilat complet:gambe, coapse, inghinal, perianal, brate, mustata

| LittleZyzy a răspuns:

Femeile ar trebui sa se epileze peste tot...

| Adry a răspuns:

Eu zic ca si pe maini ar trebui si mustata. Adica cu alte cuvinte c-am peste tot.

| davvid a răspuns:

Si pe coapse...altfel arata insestetic sa fie epilate pe gambe si pe coapse nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gambe, pe coapse, inghinal si sub brat, neaparat. sub brat e obligatoriu si pentru barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar tebui sa se epileze