| unknown_7041 a întrebat:

Credeti ca un baiat care are par pe piept ar trebui sa se epileze? Si daca da... ia dati-mi si niste sfaturi unde sa mergbig grin...si poate si niste preturihappy.multumesc!

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca e nevoiewinking

mlm
| mlm a răspuns:

Nu este neaparat sa se epileze, unde este masculinitatea sa de barbat, numai acolo unde crezi tu? Lasa-l sa fie asa cum este, important este sa aiba o igiena personala cit mai normala.

| hashe86 a răspuns:

Lasa-l la locul lui!
esti barbat ce naiba, doar de aceea ii place de tine!

| alle529 a răspuns:

Oh doamne sunteti baieti.Baietii au par pe piept si eu fiind fata nu ma deranjeaza chestia asta absolut deloc. Mie nu mi`i se pare ca ar trebui sa te epilezi, dar faci cum vrei e corpul tau.happy

| alinaandrei a răspuns:

Depinde cat de mult par ai pe piept. daca e foarte mult mergi la salon si epileaza te cu ceara macar in unele parti sa fie mai putin. dar la salon nu acasa si costa in jur de 100-200 de mii si iti creste dupa foarte rara si va fi foarte moale.sa nu te faci cu aparatu ca va creste repede si aspru.succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai grija de igiena ta corporala nu! Dar daca vrei sa te epilezi nu trebuie sa mergi, trebuie sa folosesti o crema epilatoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sa-i cumperi un pampers inainte...

| georgy_1418 a răspuns:

Mi se pare cea mai ridicola intrebarelaughing)parerea mea despre baietii care se epileaza este ca sunt cei mai mari gay...asa ca.

Întrebări similare