| mary_7018 a întrebat:

Credeti ca fetele care au nasul putin mai mare sunt urate?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu prea cred. Fiecare este frumos în felul lui.

6 răspunsuri:
| krys1616 a răspuns:

Nu neaparat straight face,daca ai nasul mai mare nu e neaparat o problema. Poti sa-ti scotii ochii in evidentawinking cu rimel, un creion, eyeliner poti sa maschezi cat de cat acest defect happy

| DrDeath a răspuns:

In 98% din cazuti da.

| Aesir a răspuns:

Eu unul nu cred ca sunt urate doar pentru ca au nasul mai mare, bine daca este exagerat de mare strica aspectul. Dar un pic mai mare nu e o problema

| just27smile a răspuns:

Nu neaparat.Trebuie tu sa te simti frumoasa si astfel si restul te vor vedea.Dar daca tie ti se pare ca il ai mare, te-ai gandit la posibilitatea de operatie estetica?