| ImmortalQueen a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu nasul putin mare, nu exagenat dar totusi? Fund [ =, ]

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
nu am o parere proastahee heedaca asa s-au nascut nu e vina lorlaughing

| Anduciu a răspuns:

Cunosc fete cu nasul "putin mai mare" carora nimeni nu le observa defectul, pentru ca in rest arata foarte bine, dar si fete cu nasul mare care arata groaznic.Deci intrebarea nu are niciun sens, pentru ca nu ai dat detalii.
Pastreaza fundul, eu am deja unul.

| Sergiu1989 a răspuns:

Stai linistita ca are doar importanta dor pentru baieti care punc acent pe frumusete cei caer vreau sa aiba langa ei o papusa big grin cei care apreciaza caracterul tau nu o sa dea importanta. Si sa afcem si o mica glumita sa ne iesim din starea de monotonie cand fac sex oral cele cu nas mare au un dezavantaj mare... lol ca rau sunt haha glumeam doar

| GaBBiii a răspuns:

Ce intrebare straight face.
Lol.Ai nasul mare si vrei sa afli ce parere au ceilalti despre tine?
Chiar nu este vina lor ca au nasul mare straight face.