| oFataNebuna a întrebat:

Credeti ca fetele care au nasul mai mare nu merita o sansa la iubire?

14 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu am o colega cu nasul mare. Cand a luat premiul 2 au trebuit aia sa ii dea si premiul 1, pentru cel mai lung nas.

| Asiryx a răspuns:

WTF!? nasul nu conteaza happy adica din punct de vedere masculin conteaza alte lucruri big grin
Acum lucruri serioase : toate merita/ toate sunt iubite happy Daca ai avut probleme sau o prietena de a ta are probleme ...se va rezolva mereu va aparea si baiatul ala happy

Răspuns utilizator avertizat
| ccriss a răspuns:

Asta e catusi de putin important

| Merry24 a răspuns:

Merita si ele o sansa l iubire ca orice fata.nu disperati

| Annemari3 a răspuns:

Cred ca glumesti laughing
Eu nasul destul de mare si totusi baietii se tin dupa mine.

| utilizatorull a răspuns:

La o fata nu conteaza nasun ci
fund*
sani*
and face

| MaeRiAh a răspuns:

laughing doamne ce prostie sigur ca au o sansa la iubire si pr mea ce mai buna are un nas mare si a fost intr-o relatie

| Butterfly0 a răspuns:

Ce porcarie, cum sa nu merite?

| ralukyta13 a răspuns:

De ce nu ar merita? cred ca orice persoana merita o sansa la iubire stii cum era vba aia "orice sac isi are petecul" nu cred ca nasul putin mai mare al unei fete e o piedica in a simtii ceva pentru ea.deci nu parerea mea este ca indiferent de aspectl fizic orice persoana merita o sansa la iubire!

| ramona90 a răspuns:

Operatie extetica?! ce rautacios/a...happy

| Manson5 a răspuns:

Daca ajunge pana in pamant este o problema... Fiecare are nasul care i se potriveste formei fetei sale.

| Astaroth a răspuns:

De ce nu? Le-as pune sa ma scarpine cu nasu' lor in cur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am problema asta unii zic ca sunt obsedata pentru ca tot spun ca am nasul mare altii zic ca e ft KO nasul meulaughing nu stiu ce parere ai tu de al meu.dar eu zic totusi ca e destul de mare.
ei bine sunt fete chiar ft urate si au niste pr ft dragutihappy
oricum eu cu nasul meu mare sau nu ma plac baietii asa cum sunt:Xhappy