| milala a întrebat:

Credeti ca merita tratamentul cu keratina? Adica rezista drept macar 3luni? Parul este regenerat dupa trecerea cele 5~6 luni?
Am auzit numai laude despre acest tratament si m.am gandit sa il incerc. Aaa da, poti sa il ondulezi Sau se strica si nu mai sta drept?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de par, iti tine de la o luna pana la 2-3. Poti sa incerci, n-ai nimic de pierdut, dar la un salon de unde primesti recomandari. Daca nu esti multumita nu-ti mai faci si aia e. happy

| Valenziana a răspuns:

Hey, imi poti spune despre ce este vorba? Si eu as avea nevoie de ajutor in privinta aceasta.