| yomaria123 a întrebat:

Si-a facut cineva tratamentul cu keratina pe par? Este sanatos? Nu strica parul? Dupa 3-5 luni parul devine inapoi cum era?

Răspuns Câştigător
| YoannahKlaudia a răspuns:

Buna! Tratamentul cu keratina pe langa efectul de indreptare a parului este si puternic hidratant. Efectul tine in jur de 3-6 luni, depinde de fiecare. Daca decizi sa faci acest tratament iti sugerez sa te duci la un salon nu sa il faci singura acasa pentru ca nu va avea acelasi rezultat. Nu are cum sa dauneze iar in cel mult 6 luni parul devine la normal. Sper sa fii multumita de el! Bafta :*

1 răspuns:
| Costache_Teodora_1989 a răspuns:

Eu am luat de aici https://www.facebook.com/LikeKeratinTreatment e foarte frumos si fin si drept, si lucios. isi revine dupa aprox 4 luni :)