| NoNameBitch a întrebat:

Credeti ca nuantatorul rosu se vede pe parul brunet? sau macar daca are niste reflexii roscate?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Nu cred ca se observa,banuiesc ca ii da o mica tenta rosiatica, insa foarte usor (mai ales daca esti un brunet f inchis). Poti incerca oricum, nu ai ce pierde daca e nuantatortongue

| Miuriel a răspuns:

Daca il cumperi de la farmacie si e de calitate se va vedea roscat, daca nu e de calitatea vor fi niste refelexii rosiatice...