| FesCuDungi a întrebat:

Credeti ca persoanele cu parul rosu(roscate) sunt trimisii diavolului?hee hee

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

"Cheii,spânii şi roşcaţii sunt însemnaţi de Dumnezeu pentru răutatea lor"...singurul lucru care'l mai tin minte din ce am învăţat pentru bac laughing...bineînţeles că e o mare porcărie.De exemplu eu sunt blondă şi totuşi i'm a very good friend with Mr. Devil laughing

11 răspunsuri:
| Rockărița a răspuns:

Ai gresit categoria.

| xerox a răspuns:

Nu asta e culoare lor la par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Parul unde(in ce zone)?
2.Si daca se vopsesc?
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun,am glumit si eu...in serios.winkinghappy

| FesCuDungi explică:

@eluveitie meriti funda laughinglaughing

me 2 i`m good friend with Mr. Devil laughinglaughing

| FesCuDungi explică:

@รtєlยtzค ai auzit de glume?

| FesCuDungi explică:

@Baloo peste tot dudee, ce la tine creste parul la subtioara blond, in cap brunet si pe picioare si piept saten? fi serioslaughinglaughing daca se vopsesc, treaba lor thinking ma refeream la cei care sunt nascuti cu parul rosu(cum sunt eu big grin)

| komadechips01 a răspuns:

Wtf, tu ai probleme cu mansarda oh go on

| FesCuDungi explică (pentru komadechips01):

Cred ca tu raspunzi sa faci cateva puncte! straight face

| georgienuka a răspuns:

Nu neaparat...

| Darkness150 a răspuns:

Nu cred