| JustAKiss a întrebat:

Credeti ca o camasa de blugi se potriveste cu o pereche de jeans skinny negri? Sau mai degraba cu niste jeans de aceeasi culoare (albastru)?

9 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Sper ca aceasta imagine sa te lamureasca (imaginea a facut istorie):
goo.gl/5lP6dH

| PatyKan a răspuns:

Eu as merge pe camasa si jeansi negri. Mi se pare o combinatie mai reusita decat albastru-albastru, dar asta presupun ca e o chestiune de gust, iar gusturile, dupa cum bine stim, nu se discuta. happy

| JustAKiss explică (pentru GabyB94):

Mai da-mi o data linkul ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine, merge!

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Ba se potrivesc, dar mai bine cu cei albastri, dar nici cei negri nu pot fi ignorati. Conteaza si ce incaltaminte porti.

| Theo5230 a răspuns:

Mai bine o porti cu cei negriwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe albastru, negru este prea sobru.
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

Dupa mine ambele combinatii sunt reusite. Acum depidne si de croiala, si de model, si daca te avantajeaza. Dar daca e asa cum imi imaginez eu, tinutele sunt perfecte, accesorizate corect si cu incaltamintea potrivita alese pentru ocazia potrivita, nu ai cum sa dai gresi.
Multa bafta!

| GabyB94 a răspuns (pentru JustAKiss):

Link-ul merge
Fa copy-paste