| Fluture a întrebat:

Credeti ca pentru seara de revelion merge sa port o rochie din dantela + pantofi cu toc decupati la varf + strampi culoarea piciorului?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mergi undeva unde sa-ti fie frig poti renunta la strampiwinking prietenul o sa aprecieze mai mult combinatia asta happy

| IepureleCuLopată a răspuns:

Părerea mea este că merge foarte foarte bine.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Arata foarte bine, daca mai vrei uite aici alte cateva idei:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/christmas-outfits.html

| gabi13579 a răspuns:

Merge, dar sa stii ca se poarta rochiile cu paiete si sclipici

| mona a răspuns:

Ar merge perfect

| Francykissme a răspuns:

Mie una imi place tare mult oufit-ul pe care l-ai ales.Si da, se potriveste foarte bine, dar esentialul este sa-ti placa tie.

| EmanuelaZ a răspuns:

Nu poti purta pantofi decupati in fata cu dres!

| raluk27 a răspuns:

Pantofii peep toe nu se poarta cu dresuri. Arata urat pentru ca se vede cusatura. Ori renunti la ei, ori iti iei niste pantofi care sa nu fie decupati.

| Kasia a răspuns:

In primul rand pantofii decupati la varf nu se poarta cu dresuri.si in al doilea rand sunt un pic exagerati pentru anotimpul in care ne aflam. daca schimbi pantofii decupati cu unii normali totul va fi super ok.

| Andreea9595 a răspuns:

Merge foarte bine! Pantofii cu toc au fost si vor fi mereu la moda, iar cele din dantela au fost foarte in voga toamna asta si vei parea indrazneata daca porti si iarna. Am vazut o fata imbracata la fel cum vrei tu pe Facebook si arata foarte bine!

| bombonika1799 a răspuns:

Buna!
Ar merge perfect, ti-as mai recomanda ca parul sa itil lasi desprins drept sau ondulat si o bratara fina la mana thumbs up
Distractie placuta!

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa nu porti pantofi decupaati la varf cu ciorapi... arata urat. Ia ceva botine, cizme, pantofi orice cu varful inchis. Sa renunti la ciorapi nu-ti prea recomand ca e frig...

| Lora1 a răspuns:

Da :X :X: :X