| anamaria_4790 a întrebat:

Hey fetelor...credeti ca arata urat dressurile de culoarea piciorului (strampi) purtate cu pantofi decupati la varf? ceva de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:185&tx=100&ty=63&biw=1066&bih=582 mersi

8 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Mi se pare ok
mai ales daca iti faci unghiile cu o culoare vizibila mi se pare chiar frumos

acum depinde si cum te simti tu
atitudinea e cea mai importanta nu?

te pup :*

| Lexus28 a răspuns:

Sandalele si pantofii decupati nu se poarta cu ciorapi. Arata urat + ca ideea e ca acestia sa fie pentru vara (adica pantofii), iar un ciorap le-ar lua din frumusete. Macar daca iti iei, ia unii mati nu luciosi, daca vrei cu tot dinadinsul sa porti ciorapi.

| BRG a răspuns:

Nu, din contră arată chiar foarte bine, fetele sînt elegante cînd au ciorapi în picioare, dresul face piciorul fin și catifelat, și sexy dacă este încălțat pe toc înalt. Funda?

| Nickname1890 a răspuns:

Da arata HORROR. Dresul arata bine cu pantof cu varf nedecupat. Altfel se vede urat la degete. Nu fa greseala sa iesi in combinatia asta. Ori fara dres ori pantof cu varf nedecupat.

| malynqa a răspuns:

Mie imi place asa...mai ales daca sunt potrivite perfect si cu hainele...happy

| malynqa a răspuns:

Deacord bianca...

| anamaria_4790 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, desi pantofii din imagine nu sunt ai mei, doar modelul putin decupat la varf ma interesa daca merge cu dress, pentru ca oscilam si eu intre: e ok si nu e ok. de lamurit nu m-am lamurit pentru ca fiecare spune ce-i place lui asa ca pana la urma voi face cum cred eu ca e mai bine. decupat sau nedecupat conteaza sa pice bine cu rochita pe care o am.