| Jochkyr a întrebat:

Credeti ca s-ar potrivi mocasini negrii, blugi albi si camasa neagra? La un eveniment, sau intr-un club.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un pantalon cu dungă permanentă, cămașă albă, pantof și un parfum discret.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

S-ar potrivi perfect

| Kasia a răspuns:

Jeansi albi thinking ...nu stiu nu-mi plac.eu as aprecia daca ar fi tot negrii. tinuta all black.intotdeauna arata bine.
trecerea de la jeansi albi la camasa neagra nu-mi place, e prea brusca..."taie" corpul.iti sugerez jeansi negrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un eveniment sau intr-un club cel mai bine este sa te imbraci in haine mai sobre deci cred ca e bine cum ai ales...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sigur c-ar merge foarte bine inca, nu uita de ceva accesorii si parfum.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la blugii allbi, incearca ori negri ori albastri.
Nu imi place ideeabig grin
camasa alba, blugi negri si mocasini negri iar e foarte ok...
pa--pa

| user5493 a răspuns:

Cred ca da

| GEEK a răspuns:

Bună.

Mai bine o pereche de blugi negri, o cămașă neagră, și mocasini negri, ar fi superb.

Pa, pa.