| Valdez_Miranda_1990 a întrebat:

Creionul de sprancene poate fi folosit si de ochi? Unele persoane imi spun ca nu, voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Daca e pentru sprancene, inseamna ca nu, acela pentru ochi presupun ca are ceva diferit

| WarriorCat a răspuns:

Creioanele de sprancene sunt fabricate special pentru sprancene.

| Anonim2322343a a răspuns:

Stiu ca sunt baiat, dar iti dau o parere.
Odata ce e pentru sprancene cred ca are ceva diferit fata de cel pentru ochi. Dar daca iti sta bine nu conteaza, daca te duci in oras si folosesti creionul de sprancene pe ochi nu cred ca observa nimeni.

| luxaeterna a răspuns:

De ce crezi ca se cheama "Creion de/pentru sprancene"? Ca e pentru pleoape? Nu, nu il poti folosi si pentru ochi.