| unavaible a întrebat:

Creionul de ochi poate fi ascutit si cu o ascutitoare obisnuita?

Răspuns Câştigător
| yoanayd a răspuns:

Da.Iti spun un truc ca sa poti sa-l ascuti mai usor fara ca sa i se rupa sau sa i se sfarame varful.Pui creionul in congelator pentru 5 min astfel va fi mai usor de ascutit.Incearca! Fundita?happy

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Tocmai, ca e mai moale. am facut o data chestia astasi nu am reusit sa il ascut, varful se tot rupea. + ca uneori creionul poate fi prea subtire.

| szmotovio a răspuns:

Da, doar ca va trebui sa faci miscari lente, altfel varful se va rupe

| MrAngelus a răspuns:

Da, stiu eu pe cineva de ascute creionul de ochi cu o ascutitoare normala.

| AndreDeeaA a răspuns:

Cu o ascutitoare STAEDLER poti ascuti orice

-costa in jur de 2 lei si se gaseste in librarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sa ascute bine.

| Ebsghjs a răspuns:

Da! Tot un creion e, doar ca mai moale tongue.deci da :*

| marykate11 a răspuns:

Pai, avand in vedere ca poti ascuti un creion obisnuit cu o ascutitoare de creion de ochi, cred ca se poate...