| AliinaSomerhalder a întrebat:

Crema anti acneica de la HERBAGEN http://www.icosmetice.ro/104-crema-antiacnee-herbagen.ht ml, e buna pentru acnee? Vindeca acneea? Doar ce mi-am luat-o si vreau sa stiu daca voi ati incercat-o, daca a dat rezultate... :)

2 răspunsuri:
| ang31989 a răspuns:

Nu am incercat asta dar folosesc alte produse de la herbagen si sunt multumita in sensul ca raportul calitate pret e bun! Trebuie sa o încerci si sa vi cu un raspuns! happy succes!

| AliinaSomerhalder explică (pentru ang31989):

Ieri am inceput sa o folosesc. Daca vad rezultate va voi anunta happy