| ionut235 a întrebat:

Salut,daca dau cu crema depilatoare in zona intimă, se întâmplă ceva?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pielea de pe cuc si din imprejurimi este foarte delicata si sensibila si nu recomand crema epilatoare, fiindca poti fii alergic si poti sa-ti "arzi" chimic penisul.

Foloseste aparatul de ras sa-ti tai parul foarte-foarte scurt, dar nu pune crema epilatoare si nici nu te rade/barbierii, fiindca te iriti.

| Lioana a răspuns:

Da. Te va ustura îngrozitor.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Are 40 de ani laughing

Răspuns utilizator avertizat
| maphiotul a răspuns (pentru Lioana):

De unde știi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți cade tunelul

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim29838383 a răspuns:

O sa te usture si o sa îți treacă peste 15 minute sau ceva de genul, nu încerca

| SysFroggy a răspuns:

Merge, dar trebuie sa o ții mai puțin decât este indicat