| LorenaAnca a întrebat:

E bine sa te epilezi cu crema depilatoare in zona intima?

Răspuns Câştigător
| EMike a răspuns:

Nu este recomandat. Scrie si pe prospect. Crema epilatoare este foarte iritanta.

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nici nu-mi pot imagina durerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu! e o zona foarte sensibila nici vorba de asa ceva, Incearca la un cabinet cu laser daca dispui de finante

| gingergirl1 a răspuns:

M-am facut odata cu crema in zona intima si arata ca naiba! Eu una ma fac cu lama dar cel mai bine e sa te duci la salon sa te epileze cu ceara!

| snzpaul a răspuns:

Este foarte iritanta, poti folosi mai degraba ceara.

| elisabeta88 a răspuns:

Citeste atenta pe cutie si vezi daca ai voie unde este pielea sensibila.