| BeliebersGJB a întrebat:

Crema supliform e buna pentru celulita? Sau ce e bun pentru celulita? Fundita+vot

4 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Buna. Eu iti pot recomanda Crema cu extract natural de ulei de avocado sau cea cu argan de aici http://shoppingarea1.blogspot.com/. Dar, evident ca nu iti va disparea asa pur si simplu. Are efect asupra celulitei, dar trebuie combinata si cu sport.

| Geo17 a răspuns:

Alearga 1,2 ore pe zi..si apoi spune bye celulitei!

| nikbad4u a răspuns:

Cea mai buna tratamente pentru celulita este sa mergi la sala sau sa faci miscare multa dar cel mai bine fa-ti abonament la sala si o sa vezi ca o sa-ti fie bine

| MereuPuternic a răspuns:

Sper ca nu te superi pe mine ca iti dau raspunsu asta.

Vrei sa nu ai celulita alearga mult sau fa ceva sport si nu o sa mai ai.
Lasa toate prostiile alea de cremeoh go on