| anonim_4396 a întrebat:

Creme anticelulitice: care a dat rezultat pentru voi? pot fi folosite si preventiv, chiar daca nu am celulita?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic, ca da.winking Mai ales, ca fiecare persoana (in special femeile) are celulita, numai la unii e vizibila (mai mult sau mai putin), la altii nu e vizibila DELOC. Crema anticelulitica rau n-are ce sa-ti faca, numai bine.winking peace sign
Eu personal am folosit mai multe, insa rezultate spectaculoase n-am obtinut de la niciuna. rolling eyes
Dar oricum poti sa te dai linistita si vei preveni aparitia celulitei. Succes!winking

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sapun natural anticelulitic Rose Valley http://atshopping.ro/product.php?id_product=193
Si da, se poate folosi si preventiv.

| lavynika a răspuns:

Da, poate fi folosita preventiv.La mine a dat rezultate crema anticelulita de la NIvea si de la Avon.Amn2 sunt in jur de 60 de ron.

| lala178 a răspuns:

La mine nu a dat rezultate prea mari, dar nu am celulita vizibila.
Am folosit crema de la Elmiplant, Cellulightwinking

| picolini a răspuns:

Creme de la vichy. e mai scumpa putin, dar merita