| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Fetelor imi recomandati ceva creme anticelulitice folosite de voi si care au dat rezultate eficiente. p. s sa nu fie foarte scumpe

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Zatul de cafea.

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Nu glumesc. Este cel mai bun remediu anticelulitic, intereseaza-te pe internet deca nu ma crezi. Pup

| Tempora a răspuns:

Bună, eu învăţ de merceolog-bucătar, chiar recent am trecut o temă despre cafea. Ţi-aş recomanda zaţul de cafe, o metodă ieftină şi foarte eficientă.

Mod de preparare: Pune intr-o ceşcuţă zat de cafea si ulei de masline pe care o introduci intr-o oala cu apa. Pune oala pe foc si o lasi sa fiarba (procedeul bain marie). Apoi te masezi.

Succese