| Classy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o vopsea de par permanenta din comert, eu am parul saten inchis.As vrea sa obtin o nuanta mai deschisa,un saten deschis,ceva nisipiu, nu stiu... Intrebarea mea este ce marca de vopsea e mai buna? Si daca imi iau o nuanta de blond cenusiu (nu vreau sa ma decolorez in niciun caz) oare mi se deschide parul? Funda si vot!

2 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

L`oreal Casting creme Gloss, nuanta blond satin. O sa iti deschida parul, o sa obtii un saten deschis si nu contine amoniac, deci nu o sa iti arda parul. Si eu am parul tot saten inchis si vreau sa ma vopsesc cu vopseaua asta. Sper sa iti iasa nuanta asa cum vrei happy

| TequilaG a răspuns:

Londa este o marca de vopsea foarte buna. Si trebuie sa te decolorezi daca vrei sa ti se deschida nuanta parului.