| R100 a întrebat:

Cu ce ar merge sa iau rochia asta, la balul bobocilor? http://www.okazii.ro/......a117892975

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Fiind o rochie simpla, merge cu un dres transparent (culoarea pielii, ca banuiesc ca ai balul in noiembrie cand o sa fie mai racoare), si o pereche de pantofi cu toc rosii, o geanta tip plic tot rosie, iar deasupra o jacheta neagra, de piele. Fie o pereche de pantofi cu toc simpli, negri, cu niste tinte pe ei, o geaca de piele neagra tot asa cu model cu tinte si o geanta plic roz/rosie, ceva care sa fie ca o pata de culoare, iar in par ai putea sa-ti prinzi o clama ceva tot cu rosu. Pa pa!

| R100 explică (pentru znstr):

Cam asemanatoare ideei avem! Tnx tongue