| Briosaaa a întrebat:

Cu ce as putea asorta o fusta roz? Va rog sa-mi spuneti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| deea_1980 a răspuns:

Depinde si de varsta si cum e fusta, unde o porti, cand, etc.
Pai poti sa iti iei un maiou gri, tenisi si accesorii.sau cu un tricou colorat, cu balerini.sau cu o camasa si balerini. Depinde! Revin-o cu mai multe informatii

14 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Bej, gri, indigo, maro.

| Sara a răspuns:

Cu o maleta rosie pe gat, sau la abza gatului. Deasemenea merge si cu ceva mov sau roz, alb sau negru! Rozul e chiar frumos, cel pal, acum depinde ce fel de fusta este. Azi e caldutz afara, cel putin la mine, poti sa ti iei si o maleta cu maneci scurte, dar sa fie pe gat. Sper ca te'am ajutat!

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pooy...cu niste conversi...gri.ca o bluza larga simpla, ar fi frumos daca ti-ai pune si un lantik ceva gen: dala colorat si l mana ceva bratari.toth asa d multe culori, ar fi d preferabil dk fusta roz, ar fi de aia gen gogosar, daca e din aia eleganta te-as sfatui sa t incalcti ca niste sandalute ca toc.si ca o camasa alba ca cravata.

| BRG a răspuns:

Cu o pereche de pantofi negrii cu toc înalt.

| love44katyp a răspuns:

Cu alb, negru, rosu, orange

| Briosaaa explică:

Pai am 12 ani si as vrea ca sa o port maine in, oras.

| Letytzy@ a răspuns:

Cu mov... sau cu rosu...happy

| FLAViЯ a răspuns:

Eu as zice ca ar merge ceva sur, este o kombinatie destul de frumoasa, sau negru, in nici un kaz o alta nuanta de roz...Cred eu ca ar fi destul de ok ceva alb)

| alinna_1696 a răspuns:

Cu alb happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gri sau cu negru! Merge si maro, dar depinde de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou negru sau alb :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face nu asorta roz cu rosu, roz cu verde, samd :-).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa optezi pentru : gri, negru, alb, bleu.

| Alice_6278 a răspuns:

Cel mai bine merge cu ceva negru.parerea mea.:*