| IoanaGabby22 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac de Halloween? Nu vrajitoare, pisica sau vampir... ceva mai special daca aveti vreo idee... Dau funda big grin.

Răspuns Câştigător
| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna :). Te poti imbraca intr.o politista sau doctorita sexy :)). Daca alegi doctorita,ai putea renunta la ideea de sexy pentru ideea de horror, gen sa faci sa pari un doctor nebun,sa iti pictezi hainele sau mainile cu sange etc. Ai putea sa te faci femeie-pirat, nu e nici greu,o bluza cu dungi, iti legi un batic de solduri, poti pune si chestie d`aia pe ochi, sau o palarie si daca nu ai,tot asa,iti legi un batic. Sau daca ai bani la dispozitie, iti poti cumpara costume, de ce nu... Saau nu trebuie sa fi ceva anume. Iti iei niste haine care nu iti mai plac asa mult, le tai, le faci sa para ca au un aspect din acela horror, iti faci parul cumva rebel, il tapezi sau nu stiu, si iti desenezi niste X-uri pe buze, gen asa :http://halloween-ideas.wonderhowto.com/......p-0149042/ gasesti aici mai multe chestii. Poti fi si scolarita, cu o fusta in carouri si sus ceva franjurat, ''rupt'', si machiaj potrivit. Sper ca te.am ajutat, pup :*. Fundita? :o3

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In ingeras

| siquic a răspuns:

Poti sa te imbraci in :
-un spiridusi dragut
-in vrajitoare ( dar nu de aia cu palarie si matura ci ca Merlin daca il sti big grin - cu o capa, cu esarfa... sa te uiti la Merlin, dar deocamdata nu poti ca nu mai e )
-in fantoma, cu o fata de masa alba laughing
Sper ca te-am ajutat! FUNDA? big grin

| Monalisa29 a răspuns:

Te poti imbraca in stafie, dovleac, orice.