| AdaIoana18 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac maine cand merg afara cu prietenele mele si vreau sa ne facem niste poze reusite. Va rog mult ajutati-ma... Pupici!

18 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Cu cele mai frumoase haine pe care le ai happy doar vrei sa arati bine happy iti recomand sa porti si o caciulitza, ceva, cum se poarta mai ales ca maine o sa fie frigutz tongue gen caciulile de rusoaikhappy te pup:*

| madycoco a răspuns:

Cu ce iti sta bine big grin

| User a răspuns:

Cu haine, ca doar nu cu pene de gaina.

| radu a răspuns:

Pai...hmm cu ce haine ai care iti stau mai bine.

| Oktavian a răspuns:

Cu ceea ce te prinde mai bine cu blugi poate eu nu tiam vazut garderoba!

| Laura_5858 a răspuns:

Blugi skinny, un tricou lung, niste cizme dragute, daca ai merg si cele UGG, un cardigan peste tricou si peste cardigan un palton happy si sa te asortezi

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pai incearca:
plover scurt albastru cu maneca pan' la cot+
rochita deasupra genunchiului ceva mai groasa cu motive florale+
o pereche de sosete pana aproape de rochita, in dungi sus, alb si albastru
si cizme de piele gen alea de calarie! Din bafta Charlie'' episodul cu ziua de nastere a lui teddy

| symo_2617 a răspuns:

Pai cat mai draguz...jeansi, o bluzita cool si trendy un hanoracel ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai niste blugi, o haina, jaketa niste sosete cizme pana la genunchi o bluza misto un fular din ala tare, mane cumpar si eu happy si ceva tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa iti iei niste egari un plovar mai lung si o geaca scurtabig grin sau niste pantaloni, botine si geaca... te-am pupat:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sincer nu am cum sa stiu pentru ca nu stiu ce haine ai.asa ca mai bine intrebi familiari prieteni etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cu fata aia frate nu stiu c sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum iti plc tietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un prezervativ enorm laughing)))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ai putea sa nu te inbraci deloc, iti sta bine dezbracata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci pe siteul:http://www.divahair.ro/......ice_varsta

| alecsx a răspuns:

Imbracate in fusta si restul ce vrei big grin

| lary_8261 a răspuns:

hee hee...nu te cunosc nu stiu cum arati. asa ca nu-ti pot spune.