| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce as putea sterge o pereche de ghete din piele intoarsa? De fapt nu sunt murdare, mai mult as dori sa se ridice oleaca pielea in sus pare tocita, dar sunt nepurtate! Prostia a fost ca le-am sters o data cu apa si peria! Am auzit ca exista solutii speciale

3 răspunsuri:
| YumixCupcake a răspuns:

Uhm.mie mi-a zis un tip sa dau cu o carpa de bumbac. Incearca si varianta asta

| dana85 a răspuns:

Exista crema pentru ghete din piele intoarsa si spray de protectie pentru apa si ploaie.

| newlife111111 a răspuns:

Cu o solutie de la femeia pe care ai furat o prietenului tau...