| εʟεпα a întrebat:

Am o problema cu hainele si as dori sa ma lamuri-ti. Maine vreau sa-mi iau pe mine o bluza verde mai elastica culoare aceasta http://wardrobetheque.blogspot.com/2008/06/bluza-size-s. html este un pic decoltata dar pe dedesub am sa-mi iau un maier negru mai lung.

Si nu stiu ce blugi sa imi iau, eu m-am gandit la aceste 3 modele de blugi. din care as dori sa imi alegeti cea mai buna varianta:

-blugi albastri inchisi la culoare unpic mai largi
-blugi albastri deschisi la culoare stramti
-blugi negri cu craci [dar nu foarte mare cracul] stramti jos si daca is cu craci. normal ca is largi sus

Din aceste 3 variante as dori 1 :D.

Si in picioare.nu stiu ce sa imi iau.Eu am sa va enumer cateva incaltaminte si as dori tot 1:

-adidasi Superstar cu cele 3 dungi ale marcii Adidas albastre
-adidasi negri Victory cu dungi mov
-bascheti [tenisi] lungi.nu chiar, un pic mai jos de gambe :d, negri
-ugg`s maro
-cizme din material in carouri maro deschis, crem., Culori de astea.

As vrea sa cititi tot pentru am da un raspuns cat mai bun si sa imi spune-ti ce blugi si ca incaltaminte.Multumesc pentru raspunsul dv./tau sa nu te fac batran :)). Toti cei care o sa raspunda o sa primeasca vot, dar cel care o sa imi raspunda cel mai bine si chiar se pricepe cu hainele o sa primeasca Funda! Zbye!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Blugi albastri inchisi la culoare unpic mai largi si ugg`s maro

bye-bye

| εʟεпα explică:

Scz :|. Nu a mers site`ul pentru. ca am bagat eu acolo un [este]:)) Din gresala.Acuma o sa il dau corect:d...

http://wardrobetheque.blogspot.com/2008/06/bluza-size-s.html

| εʟεпα explică:

Heii [ pwpSustineCampaniaTPUrevive ] nu pot sa imi iau pantaloni largi cu Ugg`s.Pt. ca nu pot sa imi bag pantaloni largi un Ugg`s. :d.

| Lilia2621 a răspuns:

-blugi albastri deschisi la culoare stramti
-bascheti [tenisi] lungi.nu chiar, un pic mai jos de gambe :d, negri

| MimiPopescu a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei pantalonii negri sa se asorteze cu maioul negru si in picioare sa iti iei bascheti aia negri dar sa ii bagi sub pantaloni sa para tenesi. Cauta o bratara sau o cordeluta de culoarea aia verde sau si mai bine niste jampieri verzi electric. Nu am putut vedea bine culoarea. Nu mai exista site-ul de la link.

| Adelina96 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti iei blugi alastri deshis sramti si UGG. big grin