| Liviu321 a întrebat:

Ce culoare, de camasa, s-ar potrivi la pantaloni negri?

Răspuns Câştigător
| GOLD99 a răspuns:

Elegante sunt camasile de culori neutre sa nu fie tipatoare, poti purta clasica camasa alba sau albastra, sau poti purta si altele dar sa fie tonuri grizate pentru a fi cat mai elegante.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice,la negru merge orice.Numai sa nu fie d-aia cu palmieri sau imprimeuri mai ciudate.

| EvaneSScence a răspuns:

Cati ani ai? Iti pui si cravata sau nu? Conteaza sa nu fii prea sumbru, daca iti pui ceva gen bleumarin si nici papagal, daca alegi un verde tipator. Teoretic merge orice dar doar teoretic.
As alege un bleu cu dungulite albe sau vernil ( tot cu dungulitehappy, sau un lila deschis sau un gri sau in carouri ceva dar deschise.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Rosu,alb sau ceva in patratele

| motolo9ve a răspuns:

Orice culoare