| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi prind parul` la scoala? avand in vedere ca port ochelari:@

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

Sa-ti faci 2 codite sau una intr-o parte` lasata in jos adica pe umeri app.Sau una mai increstet.Sau sa ti-l lasi asa si sal prinzi in parti cu clamute... funda?

3 răspunsuri:
| Maddieeee a răspuns:

Pai poti sa ti`l incretesti, sau sa-l lasi desprins, sau 2 codite, sau bretonu` sa ti`l trinzi cu o cleama...sau sa-ti faci coada cu beretonul prins cu o clemuta...2 cotite impletitee. funda?puppy dog eyespuppy dog eyes

| BeLyNdA a răspuns:

Daca ai ochelari atunci poti sa il prinzi inpletit sau in doua cozi.