| Cezzy a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca de ziua mea? Ziua mea este luni 4 iulie. Vreau cat mai multe raspunsuri si detalii! Cel mai frumos raspuns = Fundaa!

Răspuns Câştigător
| PisyKiss a răspuns:

Cu o rochie albastra,cu niste pantofi de aceeasi culoare si cu o coronita asortata. Puneti bratari, machiazate, date cu ruj si coafeazate.Iti zic o sa arati supeer! thumbs up

12 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

In steagul americii ca vi-se suprapun zilele laughing
spune si tu niste obtiuni din care sa alegem ca nu stim ce ai in dulap

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Buna!
In primul rand iti urez un calduros la multi ani!
In al doilea rand ar fi doua variante:
1. Cu un tricou sau un maieu si cu o pereche de pantaloni scurti, iar incaltaminte o pereche de tenesi, adidasi sau sandale. Parul prins intr-o coada de cal s-au lasat pe spate. Niste bratari, cercei si un lantic merg ca accesori, dar sa se potriveasca.

2. Ai putea sa te imbraci intr-o rochita pana la genunchi, in picioare cu sandale/ pantofi ( cu toc sau fara ) sau niste balerini. Parul ai putea sa il prinzi intr-un coc pe care sa iti pui o clema- fluturas. Niste cercei si o bratara sunt niste accesori potrivite.
Succes si la multi ani!

| FashionDiva a răspuns:

Http://fashion.mozku.com cu ceva de aici :P

| yana_9783 a răspuns:

Incearca sa te imbraci cu haine.

| facebook01 a răspuns:

1. Mai inalta = mai slaba

Creeaza impresia de alungire optand pentru dungi verticale, esarfe lungi, decolteuri in forma de V. Nu ezita sa porti tocuri medii sau inalte si pantaloni putin mai lungi care sa acopere cel ptuin jumatate din toc.

2. Accesorizeaza

Uneori este indeajuns sa distragi privirea catre accesorii. Daca esti inalta, alege genti foarte mari si patrate. Motivul est simplu: jocul cu proportiile pacaleste ochiul. Poarta esarfe pentru a atrage atentia asupra fetei tale. Nu purta curele subtiri in jruul taliei daca nu vrei sa iti pui in evidenta burtica. In schimb, daca vrei sa o ascunzi centurile foarte late te pot ajuta.

3. Culori

Negrul nu trebuie sa fie singura culoare/ nonculoare pe care o porti. Pentru a crea impresia de silueta zvelta poti incerca sa porti aceeasi culoare din cap pana in picioare. Secretul este sa te joci cu nuantele pentru ca look-ul sa nu fie monoton. Rezultatul: vei parea mai inalta, mai subtire si vei atrage atentia asupra chipului tau. Atentie! Alege culori care se potrivesc tenului tau.
7. Imprimeuri

| purplerainbow a răspuns:

Hey buna! In primul rand "La multi ani!". Te-ai putea imbraca cu o rochita lejera de vara, cu floricele sau modele frumoase, asta daca este mai cald, sau daca este mai frig, poti sa iti iei niste pantaloni colorati, sau inchisi, cu o bluzita frumoasa si mai speciala, sau cu o camasa mai eleganta. Sper ca te-am ajutat si inca o data "La multi ani!". Apropo, cati ani implinesti? (daca vrei sa imi spui si daca nu sunt prea curioasa).

| coliflor a răspuns:

Depinde foarte mult de varsta pe care o ai, unde i-ti vei sarbatori ziua, depinde de vremea de afara si indiferent ce vei purta trebuie sa te simti bine(lejera) si in acelasi timp frumoasa.la multi ani.sa ne povestesti.

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Pai: daca iti faci ziua undeva, iti poti lua o rochita neagra sau violet inchis,nu foarte lunga,eventual pana la genunchi sau chiar mai sus,si niste sandalute din'astea de vara, cu cateva barete si flori,poti avea o gentuta neagra,discreta,un colier cu margele negre,mai lung,si devii foarte eleganta,in cazul in care iti petreci ziua undeva la un restaurant. daca iti faci ziua acasa, poti opta la niste colanti scurti eventual pana la genunchi si un maieuas mai lung, de aceeasi culoare, sa fie comod, pentru a dansa cat mai multlaughing. daca nu, iti poti lua o rochita roz sau albastra acasa. important e sa fie comoda, ca doar esti acasa!
Sper ca te'am ajutatbig grin

| Bubu_8141 a răspuns:

Pai,daca e cald te poti imbraca cu o fusta si o camasa sau un tricou,sau cu pantaloni scurti si cu un tricou sau maieu care sa se asorteze cu pantalonii sau cu papucii,sau daca e frig cu niste pantalonii negri. cu o bluza rosie sau neagra,sau cu niste blugi gri, daca ai un tricou tot ceva de genu gri sa se potriveasca cu blugi, sau blugi albastri cu un tricou albastru sau mov.La papuci, banuiesc ca te descurci singura.La multi ani pentru 4 iulie!

| LeiAdrian a răspuns:

In chiloti si in sutien. rolling on the floor

| animedrawy12 a răspuns:

In primulo rand cati ani ai? ca daca ai 9 ani te impraci intr-o rochita iar daca ai mai mult nu stiu imbracate cu ce iti place. trebuia sa precizezi si cati ani implinesti.sorrylaughing

| Kilari99 a răspuns:

Salut Cezzy iti zic de acum La multi ani, pai cum sa te imbraci la ziua ta pai eu zic sa te imbraci intr-o rochi frumoasa sau daca este rece imbracate in blugii cu un tricou frumos negru.