| Mentosaane a întrebat:

Cum a fost prima iubire adevarata pentru voi? Detalii, plslove struck. Fundaa pentru cel mai frumos raspuns si restul vot:*

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Prima...pai a fost cam asa:el era genul de baiat rau adorat de fete iar eu eram fetita timida la locul ei
Mie a inceput sa-mi placa de el si vream sa ma observe, sa-l fac sa ma placa
Zis si facut! Intr`o zi mi-am luat o pereche de pantaloni scurti mulati, si un tricou cu un umar gol mai decoltat(ca am sanii mari si aveam cu ce ma mandri)
Eram pe terenul de fotbal si el juca fotbal iar dupa ce au terminat meciul am ramas eu, el si inca 2 prieteni.
Cei 2 prieteni au plecat si am ramas doar noi iar eu nu mai stiam ce sa fac.La un moment dat el ma intreaba cum de m`am schimbat asa.Eu i-am spus ca imi plac schimbarile(mda, ce scuza am gasit si eu...).
Din nou dupa cateva minute a inceput sa ploaie iar mie a inceput sa mi se muleze tricoul pe corp k aveam ceva de mers pana acasa. El, tot statea cu ochii in sanii mei si la un moment dat eu mian dus o mana la sani(ca sai acopar cumva)iar el a inceput sa rada. L`am intrebat ce e asa de amuzant iar el m-a luat de mana si nu mi-a spus nimic.Am ajuns intr-un final acasa si mi-a spus ca i`a placut sa stea cu mine si m-a sarutat pe obraz.
De atunci am tot vorbit si acum suntem impreuna(prima iubire adevarata)

E foarte frumos sa iubesti si sa fii iubit, chiar daca uneori sfarsesti prin a fii ranit(am trait si din`astea din pacate)
Te pup
BYEE```

| Mentosaane explică (pentru missoriginal):

Foarte frumos ''missoriginal''.love struck. Da, ai dreptate e foarte frumos sa iubesti si sa fii iubit, chiar daca uneori esti ranit de cel la care tii cel mai multsad..Multumesc frumos pentru raspunsul tau:*. te puup

| missoriginal a răspuns (pentru Mentosaane):

Cu placere
Te puuuuupppp si eu``

5 răspunsuri:
| Senaris a răspuns:

A fost ceva ce rar intalnesti, pur si simplu s-a intamplat dintr-o prostie. Era o colega de clasa, era asa de frumoasa. Cand o vedeam mi se dilatau pupilele, nu-mi gaseam cuvintele. E ceva ce nu poate fi descris.

| AlexR a răspuns:

Uite idul meu alexandrurebej. iti zic pe mess

| Mentosaane explică:

As vrea sa mai mentionez sa-mi spune-ti cand, unde si cum s-a intamplat cand l-ati cunoscut pe cel iubitlove struck.