| Andreea12_8379 a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca luni la scoala sa impresionez un baiat tinand cont ca trebuie sa port camasa alba si cravata rosie?

Răspuns Câştigător
| floryy_5544 a răspuns:

Ia-ti jeans skinny...si desfati putin camasa.ai putea sa-ti pui niste margele sau un lantisor frumos.iar totul tine de atitudinea ta, fii sigura pe tine, zambeste si sunt sigura ca il vei cuceri doar cu felul tau de a fii

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Fusa lunga de blugi si http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ღNameღ a răspuns:

Fusta neagra, dres alb, crv rosie, camasa alba, vei arata super

| lulalica a răspuns:

Pai.ai putea sa-ti iei niste blugi stramti happy, si la acea camasa poti sa-ti atasezi o curea pe solduri sa se asorteze, si daca vrei poti sa-ti sufleci manecile camasii pana sus (daca aveti voie asa la scoala).P.S. cureaua scoate in evideta sanii smugsmug. sper ca te-am ajutat.pup:*

| Andreea12_8379 explică:

Si numi plac fustele lungi