| GeoAlexa16 a întrebat:

La liceul unde trebuie sa ma duc se poarta uniforma(camasa alba si cravata rosie).
Voi ce spuneti sa port uniforma din prima zi sau sa ma imbrac cu altceva?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da, bine ar fi să o iei din prima zi, să faci o impresie bună. În plus, e doar o cămaşă şi o cravată, nu e nimic ieşit din comun. Sau poţi să renunţi la cravată, dar cămaşa o iei.
http://weheartit.com/......338/search

| Dollicious a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iei uniforma, deoarece si la liceul unde merg eu avem uniforma obligatorie si a trebuit sa mergem din prima zi cu ea.

| IRaluca a răspuns:

Parerea mea e sa te imbraci decent poate o camasa sau un tricou alb, nu neaparat cu cravata din prima zi.