| BiancaDenisa a întrebat:

Cu ce mi-as putea face varfuri blonde? am parul saten inchis si ma tenteaza ideea...dar nu vreau o vopsea permanenta sau ceva care sa strice parul. Ceva care sa se duca dupa cateva spalari si sa nu imi afecteze prea mult varfurile parului.Va rog!

3 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Incearca sapoanele nuantatoare.

| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa te faci ce culoare vrei cu vopsea semipermanenta, dar blond niciodata.Blondul e cel mai complicat pentru ca iti iese numai cu vopsea cu oxidant(permanenta) si odata facut blond, parul asa ramane, nu mai poti sa revii la culoarea ta naturala.

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Ia-ti creta de par e super, nu se vede rau, si ti-l faci cand vrei tu si ce cioare vrei tu cauta pe net, Bye!