| andreea11062000 a întrebat:

Cu ce oja sa ma dau azi la ziua prietenei mele de nastere daca imi iau o rochie cu :gri, roz inchis, si un albastru mai deschis si verde! Deci oja albastra sau portocalie?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Albastru se potriveste perfect sau albastru de caraibe eu m-am dat cu ea si e super succes! fundita?

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Albastră şi atât. Ţinuta ta depăşeşte deja 3 culori, dacă îţi mai faci şi unghiile portocalii sau o combinaţie între portocaliu şi albastru vei arăta ca o sorcovă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru sau turcoaz.

| All3xutzza a răspuns:

Ai putea sa faci o combinatie intre cele doua culori. De exemplu ai putea sa iti faci o unghie albastra si una portocalie. Sau pe jumatate de unghie sa te dai cu albastru si pe cealalta cu portocaliu. Sper ca sfatul meu sa iti fie de ajutor.