| Gandurinegre21 a întrebat:

Cu ce poate fi efectuata o epilare anala? Am 15 ani si mi-e cam rusine sa le spun parintilor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ma, epilare anala? du te la un salon pana nu ajungi sa iti torni singur ceara fierbine in cu.r

| Dianatips a răspuns:

Practic poti cu orice, lama, epilator, crema, ceara...dar de preferat e sa mergi la un salon sa te faca cu ceara pentru ca nu e ok sa folosesti lama in acea zona, te poti taia si in plus banuiesc ca va creste urat...iar cu crema este cam aceeasi poveste ca si cu lama atata ca nu te poti rani